Ile kosztuje Wózek dla lalek?


Wózek dla lalek to zabawka ponadczasowa. Bawiły się nimi nasze prababcie, choć tamtym wózkom do tych znanych nam ze współczesności było bardzo daleko. Dziś także małe dziewczynki uskuteczniają zabawę w dom z misiami i lalkami. O wózku dla swoich zabawkowych pociech marzy niejedna mała mamusia.


Wózek dla lalek świetnie sprawdzi się jako prezent. Jest to dość konkretny wydatek, a zabawka posłuży dziecku przez długi czas. Warto więc wybrać wózek solidny, funkcjonalny, a przy tym po prostu ładny.
Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu oraz ile takie wózki mogą nas kosztować.


Jak wybrać wózek dla lalek?

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jego wielkość - inny wózek będzie dla dwulatki, inny dla pięciolatki. Aczkolwiek najlepszym rozwiązaniem będzie wybór wózka z regulowaną piankową rączką, który można dopasować do aktualnego wzrostu dziecka. Dzięki temu zabawka kupiona maluchowi posłuży też dziewczynce w wieku przedszkolnym.


Trzeba też zadbać, by wózek był lekki, ale stabilny - tak by nawet przy najbardziej żywiołowej zabawie nie był zagrożeniem dla dzieci i nie zniszczył się podczas pchania i wnoszenia.
Dla bezpieczeństwa warto wybrać wózek z blokadą przed samoczynnym zożeniem się. Jeśli zabawka z lalkami będzie uskuteczniana w domu, kółka powinny być lekkie, ciche i nierysujące podłogi.


Dziewczynki jak to dziewczynki, lubią zabawki ładne i strojne. Dzisiejszym wózkom daleko do tych znanym nam choćby z naszego dzieciństwa
. Mają one szereg akcesoriów, takich jak pościel poduszka i kołderka, a także torba, nosidełko dla lalki czy koszyczek. Są wyposażone w podnóżek na wersją spacerową, można je składać na płasko.

Jakie mogą być koszty wózka dla lalek?


Cena zależy od tego, na jaki wózek się zdecydujemy ostatecznie - czy będzie on prosty czy bardziej rozbudowany, z akcesoriami czy bez.
Ceny wahają się od 100 zł do 500 zł i więcej. Warto jednak postawić na wersję bezpieczną, estetyczną i bogata w dodatkowe gadżety. Taka z pewnością przypadnie do gustu każdej małej mamie i posłuży przez długi czas!


Jeśli jestes zainteresowany zakupem naszych Wózków dla lalek? - zapoznaj się z ofertą na sklepie.


Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu :) Znajdziesz nas również na Facebook


Projekt i realizacja SikoraIT - www.maciejsikora.pl